Ndërlidhjet

BEJRUT


Tre grupe militante palestineze, Hamsi, Xhihadi Islamik dhe Fronti Popullor për Çlirimin e Palestinës, kanë refuzuar thirrjen e Arafatit, për ndërprerjen e sulmeve vetëvrasëse me bomba .
Zëdhënësit e këtyre grupeve kanë thënë se kjo i hap dyert Izrelit që të vazhdojë fushatën e tij kundër palestinezëve.
XS
SM
MD
LG