Ndërlidhjet

JERUSALEM


Ushtarët izraelitë kanë vrarë tre palestinezë në aksione të veçanta në Hebron dhe Nablus të Bregut Perëndimor dhe në Brezin e Gazës.
Njëri nga të vrarët është militanti Zakoub Dakidak kurse tjetri është një djalosh palestinez 12 vjeçar.
XS
SM
MD
LG