Ndërlidhjet

BRUKSEL


Lufta kundër terrorizmit dhe çështja se si mund të racionalizohen trupat paqëruajtëse në Ballkan, pritet të dominojnë në tubimin e ministrave të mbrojtjes të vendeve të NATO-s që fillon nesër në Bruksel.
Ministrat janë kurreshtarë do të dëgjojnë edhe pikëpamjet e sekretarit amerikan të Mbrojtjes Donald Rumsfeld për hapat e ardhshëm të luftës kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG