Ndërlidhjet

JERUZALEM


Kryeministri izraelit, Ariel Sharon, thotë se fjalimi i së dielës i udhëheqësit palestinez dhe thirrja e Jaser Arafatit për qetësi, nuk kanë çuar aspak në zvogëlimin e sulmeve kundër Izraelit. Në një qëndrim të zyrës së kryeministrit Sharon, thuhet se “izraelitët kërkojnë veprime dhe rezultate”.
XS
SM
MD
LG