Ndërlidhjet

TIRANË


Nga bora dhe të ftohtit, gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri kanë humbur jetën gjashtë persona, në mesin e të cilëve edhe një fëmi, njofton policia e Shqipërisë.
Vala e të ftohtit dhe bora kanë marrë viktima edhe në Turqi, Bullgari dhe në Greqi.
XS
SM
MD
LG