Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush në vigjilje të Kërshënndellave ka patur biseda telefonike me trupa amerikane në linjat e frontit ,duke u shfaqur mirënjohje për shërbimin dhe sakrificat,njofton Shtëpia e Bardhë.
Bush ka kontaktuar nëntë ushtarë,marinarë dhe pilotë që ndodhen në Pakistan, apo në anije në Detin Arab dhe gjetiu.
XS
SM
MD
LG