Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Zëdhënësi i koalicionit anti-terror të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara tha sot se kryeterroristi Osama bin Laden mund të ketë vdekur gjatë bombardimeve të kompleksit të shpellave në Tora Bora, në lindje të Afganistanit.
Kenton Keith tha se rajoni ku ishte parë së fundit bin Ladeni ishte bombarduar intenzivisht dhe me gjasë ai mund të jetë vrarë. Por, ka thënë Keith, ende është e pamundur për të qenë i sigurtë.
XS
SM
MD
LG