Ndërlidhjet

STAMBOLL


Së paku 9 vetë kanë humbur jetën dhe 20 të tjerë janë lënduar kur një autobus përplot udhëtarë ka rrëshqitur nga rruga në Turqinë qendrore.
Fatkeqësia ka ndodhur shkaku i ngricave në rrugë.
XS
SM
MD
LG