Ndërlidhjet

SHRINAGAR


Të paktën një oficer policie është vrarë dhe 23 persona janë plagosur kur dy granata shpërthyen sot pranë selisë së asamblesë qeveritare, në pjesën e Kashmirit të kontrolluar nga India – bëjnë të ditur agjensitë ndërkombëtare të lajmeve.
XS
SM
MD
LG