Ndërlidhjet

JERUSALEM


Zyrtarët e Israelit thonë se forcat e tyre kapën dje një anije në Detin e Kuq që thuhet se transportonte 50 tonelata armatime dhe material shpërthyes të destinuar për territoret e kontrolluara nga palestinezët, kurse Autoriteti Palestinez thotë se nuk ka kurrfarë lidhje me atë anije.
XS
SM
MD
LG