Ndërlidhjet

ATHINË


Një anije turke me 270 migrantë ilegalë kurdë dhe irakenë, është dedektuar nga rojet bregdetare greke në ishullin Evia dhe është shoqëruar për në portin e Rafinës. Kapiteni i anijes po mbahet në arrest.
XS
SM
MD
LG