Ndërlidhjet

TASHKENT


Delegacioni nëntë antarësh i senatorëve amerikanë arriti në Uzbekistan për bisedime me udhëheqjen shtetërore për rrugët e mbështetjes së bashkëpunimit për luftimin e terrorizmit ndërkombëtar.
Delegacioni ishte në Turqi e do të vizitojë edhe Taxhikistanin, Pakistanin, Omanin dhe Indinë në kuadrin e turneut njëjavësh.
XS
SM
MD
LG