Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një oficer i policisë së Kombeve të Bashkuara në Kosovë është arrestuar pasi në banesën e tij në Pejë ishte plagosur rëndë femra 23 vjeçare që punonte si përkthyese për policinë e OKB-së, e cila vdiq më pas në spital, njoftoi zëdhënësi Derek Chappell.
Zëdhënësi tha se ishte plagosur jo seriozisht edhe polici. Besohet se ata kanë qenë vetëm në banesë dhe nuk është përzier ndonjë person tjetër.
XS
SM
MD
LG