Ndërlidhjet

PEKIN


Në jug-perëndim të Kinës policia ka zënë 670 kilogram heroinë në vlerë prej 500 mijë dollarësh dhe ka shpartalluar një rrjet trafikantë drogash
që u cilësua si rasti më i madh i këtij lloji në Azi.
XS
SM
MD
LG