Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan, George Bush, ka përgëzuar përpjekjet për frenimin e terrorizmit të bëra nga presidenti pakistanez, Pervez Musharraf, duke thënë se një qëndrim i tillë, është shumë ngushëllues në kohën kur India dhe Pakistani gjenden në prag të luftës.
XS
SM
MD
LG