Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Zëdhënësi i ministrisë së Jashtme të Pakistanit, Aziz Khan ka vlerësuar se tensionimet midis Indisë dhe Pakistanit nuk janë ulur, pas përfundimit të misionit paqësor të kryeministrit të Britanisë, por ka shtuar se vendi i tij akoma përpiqet të zgjidhë të gjitha problemet në rrugë paqësore.
XS
SM
MD
LG