Ndërlidhjet

MOSKË


Treqind njerëz kanë vdekur nga pasojat e motit të ftohtë në Moskë që nga fillimi i dimrit, njoftojnë zyrtarët e kryeqytetit të Rusisë.Temperaturat në Moskë kanë rënë minus 27 gradë celzius dhe janë shënuar reshje rekorde të borës.
XS
SM
MD
LG