Ndërlidhjet

SHRINAGAR, Indi


Qeveria e Indisë njofon se Ministri i Mbrojtjes, Xhorxh Fernandez, takohet me zyrtarë të lartë të sigurisë, për të shqyrtuar gjendjen në Kashmir. Takimi i zyrtarëve të Ushtrisë, njësiteve paramilitare, policisë dhe administratës civile, është i pari i këtij lloji që prej shpërthimit të konfliktit mes Indisë dhe Pakistanit.
XS
SM
MD
LG