Ndërlidhjet

KANDAHAR


Grupi i parë me 20 të burgosur të rrjetit Al-Kaida dhe ish-luftëtarë talibanë, është nisur me një aeroplan transporti nga Afganistani për në bazën ushtarake amerikane në Kubë.
XS
SM
MD
LG