Ndërlidhjet

GUANTANAMO BEI, KUBË


Të burgosurit e Al-Kaidës dhe ata talibanë të transportuar në bordin e një aeroplani amerikan, kanë arritur në Kubë. Të 20 të burgosurit kanë udhëtuar nën masa të larta sigurie.
XS
SM
MD
LG