Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush do të udhëtojë në Japoni, Korenë Jugore dhe në Kinë muajin e ardhshëm, e në tre vendet do të diskutojë çështjet, duke përfshirë luftën kundër terrorizmit dhe përpjekjet për mëkëmbjen e ekonomisë globale, njoftoi Shtëpia e Bardhë.
XS
SM
MD
LG