Ndërlidhjet

SLET-SOVSK, Rusi


Guerrilasi çeçenë thonë se kanë vrarë 17 zyrtarë rusë në tri ditët e fundit. Kremlini dhe zyrtarë të ministrisë së Mbrojtjs, refuzojnë t’i konfirmojnë këto shifra.
XS
SM
MD
LG