Ndërlidhjet

PARIS


Albumi “No Angel” i këngëtares britanike Dido ishte më i shituri në botë gjatë vitit të kaluar.
Javorja amerikane “Billboard” kushtuar muzikës, pohon se ky album është shitur në 8.6 milionë ekzemplarë. Pason grupi “Linkin Park” me 8.5 milionë kopje të albumit “Hybrid Theory”, “Destiny’s Child” me 7.8 milionë ekzemplarë të albumit “Survivor” si dhe këngëtarët Shaggy, Britney Spears, Jennifer Lopez, Alicia Keys, Enya e të tjerë.
XS
SM
MD
LG