Ndërlidhjet

RAMALLAH


Zhvillimet në rrafshin diplomatik janë shoqëruar nga një tjetër ditë dhune të përgjakshme në Lindjen e Mesme, ku për pasojë, kanë gjetur vdekjen pesë policë e dy civilë palestinezë, si dhe një ushtar izraelit.
XS
SM
MD
LG