Ndërlidhjet

SHKUP


Armata maqedonase konfirmoi sot se shtatë punonjës të agjensisë së Kombeve të Bashkuara për Refugjatë si dhe dy ushtarë të NATO-s, të cilët u ndaluan përkohësisht mbrëmë nga forcat policore, nuk kishin fotografuar objekte ushtarake afër fshatit Rashçë, siç ishte dyshuar fillimisht. Zëdhënësi Bllagoje Markovski tha se në filmin e konfiskuar nuk janë gjetur fotografi të barakave ushtarake.
XS
SM
MD
LG