Ndërlidhjet

NABLUS


Një atentator palestinez ka vrarë veten dhe ka plagosur të paktën gjashtë persona të tjerë kur shpërtheu një bombë në një treg të ngritur pranë vend-banimeve hebreje në Bregun Perëndimor.
XS
SM
MD
LG