Ndërlidhjet

JERUZALEM


Forcat izraelite edhe sot ndërmorrën sulme nga toka, ajri dhe deti kundër caqeve palestineze në Bregun Perëndimor dhe në Brezin e Gazës. Në valën e fundit të sulmeve kanë humbur jetën 11 palestinezë.
XS
SM
MD
LG