Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Hollivudi po kontribuon në rritjen e moralit të trupave amerikane në Afganistan. Regjisori Stivën Spilberg, aktori Tom Henks dhe njeriu i spektakleve, Xhoni Grent, nisin sot pakon e parë me video-regjistrime të filmave më të mirë të këtij viti, kandidatë për çmimin Oskar. Kasetat do t’u dërgohen edhe trupave amerikane që shërbejnë në Kore, Vietnam, Beirut, Bosnje dhe Kosovë.
XS
SM
MD
LG