Ndërlidhjet

BEOGRAD


Zëvendës-kryeministri i Serbisë, Momçillo Perishiq, pritet të deklarojë gjatë ditës nëse do të japë dorëheqjen pas skandalit të ndalimit të tij me akuzat për spiunazh dhe mbajtjes disa orë në arrest. Dje Uashingtoni deklaroi të ketë marrë një kërkesë formale ndjese nga Jugosllavia rreth ndalimit të diplomatit amerikan, Xhon David Neibër.
XS
SM
MD
LG