Ndërlidhjet

MONTERREI / MEKSIKË


Presidenti amerikan Xhorxh Bush ka thënë se një takim midis nën - presidentit Riçard Çejni dhe liderit palestinez, Jaser Arafat, mund të zhvillohet në të ardhmen vetëm nëse Arafati do të ketë sukses në ndalimin e dhunës kundër izraelitëve.
XS
SM
MD
LG