Ndërlidhjet

ATHINË


Një arbitër futbolli grek, ka përfunduar në spital si pasojë e plagëve që kishte marë nga tifozat grekë, pas përfundimit të ndeshjes midis skuadrave Olimpiakos dhe Panathinaikos në Athinë.
Të paktën 7 tifoza u plagosën gjatë dhunës që shpërtheu dje pas përfundimit të ndeshjes me rezultatin një me një.
XS
SM
MD
LG