Ndërlidhjet

PARIS


Personi i cili vrau dje në Paris 8 veta dhe plagosi 30 të tjerë, ka bërë sot vetë-vrasje. Policia ka njoftuar se individi kërceu nga një dritare e stacionit policor ku mbahej i arrestuar. Motivet e këtij rasti tragjik nuk dihen, ndërsa raportohet se ky person ka pasur më herët shqetësime mendore.
XS
SM
MD
LG