Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Mijëra palestinezë marshuan në Gaza që të demostrojnë mbështetjen e Yasser Arafatit dhe u kërcënuan se do të ndërmarrin sulme të mëtejshme vetëvrasëse, nëse Arafati është lënduar gjatë sulmit të forcave izraelite.
XS
SM
MD
LG