Ndërlidhjet

MADRID


Autoritetet spanjole thanë se të paktën 4 persona e humbën jetën dhe mbi 60 të tjerë u plagosën kur dy trena pasagjerësh u përplasën në afërsi të qytetit bregdetar Taragona, në jugperëndim të Barcelonës.
XS
SM
MD
LG