Ndërlidhjet

RAMALLAH


Ministri palestinez i informatave Yasser Abed Rabo ka njoftuar se trupat izraelite kanë hyrë në ndërtesë dhe se ka patur një shpërthim në dhomën ngjitur me zyrën e Yasser Arafatit.
Funksionarë izraelitë kanë mohuar intensifikimin e sulmeve, duke deklaruar se trupat izraelite vetëm i janë përgjigjur zjarrit.
XS
SM
MD
LG