Ndërlidhjet

SHKUP


Patrullat e policisë së përzier etnike të Maqedonisë kanë hyrë pa incidente në Sllupçan të Kumanovës dhe në Shipkovicë të Tetovës, zona të dikursheme të krizës, njoftoi zëdhënësi i qeverisë, Zoran Tanevski.
XS
SM
MD
LG