Ndërlidhjet

TEHERAN


Irani sot e quajti ndërhyrje në punët e brendshme deklaratën e fundit të sekretarit amerikan të Mbrojtjes Donald Rumsfeld.
Rumsfeld tha në Uashington se “populli iranian është i shtypur dhe se i janë mohuar të drejtat”.
XS
SM
MD
LG