Ndërlidhjet

PRAGË


Radio “Evropa e Lirë” ka filluar transmetimin e programeve edhe në gjuhët e Kaukazit Verior.
Zëdhënësi i Departamentit të Shtetit Philip Reeker tha se shërbimi i ri paraqet përpjekje “për të mundësuar informimin e plotë dhe objektiv në rajon”.
XS
SM
MD
LG