Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara, prej të hënës do të lëshojnë pasaporta më të sigurtë, për të minimizuar keqpërdorimin e tyre nga terroristët apo kriminelët tjerë.
Pasaportat e rinj do të kenë imazhe të digjitalizuara dhe masa tjera të shtuara të sigurisë.
XS
SM
MD
LG