Ndërlidhjet

RAMALLAH


Lideri Jaser Arafat vazhdon të jetë i bllokuar në selinë e tij në Ramallah. Dhe ndërsa kryeministri Ariel Sharon ka përsëritur sot se Izraeli ka ndërmend ta mbajë të izoluar Arafatin në Ramallah, Autoriteti Palestinez u ka bërë thirrje palestinezëve të mobilizojnë të gjitha burimet për luftë të gjatë kundër Izraelit.
XS
SM
MD
LG