Ndërlidhjet

NABLUS


Të paktën nëntë palestinezë janë vrarë në luftimet gjatë natës, të zhvilluara mes trupave izraelite dhe palestinezëve të armatosur në qytetet Nablus dhe Xhenin të Bregut Perëndimor – njoftojnë zyrtarë palestinezë të sigurisë dhe dëshmitarë.
XS
SM
MD
LG