Ndërlidhjet

LANZAROT


Bashkimi Evropian dhe zyrtarë aziatikë do të vazhdojnë sot samitin e tyre në ishullin Lanzarot të Kanarieve, në përpjekje për të arritur një pozicion të përbashkët lidhur me mënyrat e parandalimit të emigracionit ilegal në Evropë.
XS
SM
MD
LG