Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko arrinë nesër në Kosovë, ku do të takojë zyrtarët më të lartë ndërkombëtarë dhe vendorë, kumtoi zyra e kryeministrit Bajram Rexhepi.
XS
SM
MD
LG