Ndërlidhjet

CRAWFORD/TEKSAS


Kryeministri britanik Tony Blair dhe presidenti amerikan George Bush do të diskutojnë këtë fundjavë situatën në Lindjen e Mesme.
“Ka vend për optimizëm në Lindjen e Mesme”, tha Blair para nisjes për në Teksas.
XS
SM
MD
LG