Ndërlidhjet

KAIRO


Ministrat e Jashtëm të Ligës Arabe do të bisedojnë sot në Kairo rreth fushatës ushtarake izraelite nëpër qytetet e Bregut Perëndimor.
Pritet që ministrat ta mirëpresin iniciativën e fundit të presidentit amerikan për paqen në Lindjen e Mesme dhe të drejtën e palestinezëve për shtetin e tyre.
XS
SM
MD
LG