Ndërlidhjet

PRISHTINË


“Nuk shoh përse mund të jetë bërë shkelja e rezolutës 1244”, i tha radios “Evropa e Lirë” zëdhënësja e UNMIK-ut në Kosovë, me rastin e reagimit të Beogradit për vizitën e kryeministrit shqiptar.
“Nesër do të vijë edhe ministri i francez i mbrojtjes Alen Rishar, dhe këtu nuk ka asgjë të jashtzakonshme”, tha Susan Manuel.
XS
SM
MD
LG