Ndërlidhjet

PRISHTINË


“Nuk shoh përse mund të jetë bërë shkelja e rezolutës 1244”, tha për “Evropën e Lirë” zëdhënësja e UNMIK-ut, me rastin e reagimit të Beogradit për vizitën e kryeministrit shqiptar në Kosovë.
“Nesër do të vijë edhe ministri i francez i mbrojtjes Alain Richard, dhe këtu nuk ka asgjë të jashtëzakonshme”, tha Susan Manuel.
XS
SM
MD
LG