Ndërlidhjet

BOGOTA


Së paku 10 persona e humbën jetën dhe 25 u plagosën nga shpërthimi i një automobili në juglindje të Kolumbisë.
Policia tha se rrugët në qytetin Villavicencio ishin përplot kalimtarë në çastin e shpërthimit.
XS
SM
MD
LG