Ndërlidhjet

HAGË


Gjykimi i Sllobodan Millosheviçit ka rifilluar sot me thirrjen e dy dëshmitarëve të prokurorisë. Seanca po zhvillohet me dyer të mbyllura me qëllim që të ruhet identiteti i personave. Gjykimi u ndërpre për tre javë, si pasojë e diagnozës për grip të ish-presidentit jugosllav dhe festës së pashkëve.
XS
SM
MD
LG