Ndërlidhjet

ALMATA


Samiti i dytë ekonomik euroaziatik fillon sot punimet në qytetin Almata të Kazakistanit.
Bisedimet priten të përqëndrohen në përmirësimin e klimës për investime, në zhvillimin e dukshëm dhe në bashkëpunimin për çështjet e sigurisë.
XS
SM
MD
LG